O nas

Już ponad 9 lat zapewniamy profesjonalne usługi księgowe dla firm nie tylko z powiatu piaseczyńskiego. Wieloletnie doświadczenie, stale podnoszona jakość naszej obsługi księgowej, indywidualne podejście i realne zaangażowanie – to tylko niektóre powody, dla których coraz więcej przedsiębiorców rozpoczyna z nami współpracę.

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, dyplomy ukończenia dodatkowych kursów zawodowych. Stale podnosimy kwalifikacje korzystając ze szkoleń prowadzonych przez firmy doradztwa podatkowego i korzystając z serwisów prawnych.

Wierzymy, że rozwój naszego biura rachunkowego jest ściśle związany z rozwojem naszych klientów i partnerów. Mamy świadomość, że dostęp do aktualnych danych, szczegółowa analiza, rzetelnie prowadzona dokumentacja, sprawna komunikacja, szybkie rozwiązywanie problemów i elastyczny model współpracy, decydują o prawidłowym funkcjonowaniu, rozwoju firmy i zawracają się w postaci zaufania naszych klientów.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i rozwiązania IT, które zapewniają sprawną komunikację, komfort i jakość współpracy – nie zapominając o bezpieczeństwie, które jest dla nas sprawą nadrzędną. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług rachunkowych, zabezpieczając interesy Klientów. Państwa dane są odpowiednio zabezpieczone na serwerach. Regularnie wykonywane są kopie bezpieczeństwa, monitoring IT – chronimy dane zgodnie z RODO, mamy wdrożoną politykę bezpieczeństwa i procedury zabezpieczające dostęp do informacji osobom nieupoważnionym.