O nas

PROFESJONALIZM:

Biuro rachunkowe bfk matulkas prowadzi swoją działalność na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Certyfikatu. do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 37628/2010. Kompleksowo patrzymy na działalność naszych Klientów oferując im taki zakres usług, który odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Podczas współpracy staramy się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

DOŚWIADCZENIE:

Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, stowarzyszenia jak również spółki prawa handlowego. Doświadczona kadra pracownicza posiada wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie umiejętności zdobyte na stanowiskach głównego księgowego oraz w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych. Pozwala to zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy również doświadczenie w przekształcaniu spółek.

NOWOCZESNOŚĆ:

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu usług księgowych oraz administracji kadr i płac uzupełniając je o inne usługi, w tym raportowanie korporacyjne, rachunkowość zarządczą i doradztwo podatkowe.

Pracujemy na dedykowanych rozwiązaniach informatycznych zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów.

KOMFORT:

Nieustannie obserwujemy i testujemy nowo pojawiające się rozwiązania, aby móc zaproponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają stawianym oczekiwaniom Doświadczenie nauczyło nas, że nie ma „typowych” spraw i każda firma ma swoją specyfikę. Jesteśmy wszechstronni i działamy kompleksowo. Dążymy do tego, by nasza oferta była odpowiedzią na wszystkie rachunkowe, podatkowe i kadrowo-płacowe potrzeby firm z nami współpracujących. Dzięki temu, że widzimy firmę jako „całość” jesteśmy w stanie dostrzec i zareagować na wszelkie niespójności, które mogłyby stać się przedmiotem zainteresowania organów kontrolujących. Z nami prowadzenie działalności gospodarczej stanie się łatwiejsze i bezpieczniejsze, a Państwa firma będzie rozwijała się w naprawdę komfortowych warunkach !